hispaania,  Lapsed

Unistused täituvad!

Kui me hakkasime laste kooli peale mõtlema, siis minu kõige suuremaks unistuseks oli see, et kool oleks võimalikult lähedal. Hispaania kliima on lihtsalt imeline ja mõte igal hommikul kooli jalutamisest tundus kõige ideaalsem asi maailmas. Siis aga oli kooliga sada probleemi ja ma mõtlesin et tore, kui lapsed üldse kooli saavad. Lõpuks lapsed saidki Esteponasse kooli, aga ühtegi toredat üürikorterit kooli lähedal ei leidunud ning ma matsin lõplikult maha oma unistuse hommikustest jalutuskäikudest ja hakkasin tasapisi valmistuma selleks, kuidas ma igal hommikul pean 150 auto vahelt parkimiskohta otsima ning nägin vaimusilmas, kuidas ma hakkan pool tundi varem kooli sõitma, sest pärast seda, kui ma olen 10 tiiru ümber kooli teinud, pargin ma lõpuks 3 kilomeetri kaugusele koolist… 😀

parking-car-meme
Mina iga päev Hispaanias…

Aga juhtus hoopis nõnda, et Kent otsustas kotid pakkida ja Malagasse kolida. Seda juttu olen ma vist varem juba rääkinud, kuidas ma läbi oma blogi sain tuttavaks ühe Malagas elava eestlannaga ning kuidas ma Kentile ütlesin, et ta peab talle kindlasti külla minema ja kuidas siis Kent koos lastega esimene nädal tema juures elas. No nõnda igatahes juhtus ja selgus, et nende laps käib Malagas koolis ning mitte üldse kaugel kohast, kus nad elavad. Kui üks eestlasest poiss juba käib koolis, siis miks mitte kaks veel ja õnneks oli samal nõul ka kooli direktor, kes meie lapsed lahkelt vastu võttis. Seega koolimure oli lahendatud…nüüd siis veel ainult üürikorter. Ja imede ime! Just nagu soovitud, ilmus trepikoja infotahvlile kuulutus, kus täpselt samas trepikojas, kus meie eestlastest tuttavad elavad, pakuti üürikorterit, mille Kent ka vastu võttis!

img_0551
Meie üürika sisehoov.

Ma nüüd pean ära mainima, et Malaga on HIIGELSUUR! Ja siin elab üsna vähe eestlasi. Seega tõenäosus, et kaks Eesti peret satuvad elama täpselt samasse majja ja täpselt samasse trepikotta on üsna väike. Aga nii juhtus! Ja see on üli vinge!

Seega, minnes nüüd tagasi algusesse, siis minu suur soov täitus ja veel ekstra boonustega, millest ma ei oleks julgenud unistadagi! Laste kool asub vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Kui VÄGA kiire on, siis jõuab ka 8 minutiga kohale…Ja mis see ekstra boonus on? No loomulikult meie maailma kõige lahedamad naabrid, kes on juhtumisi eestlased ja kellele on juhtumisi ka kaks last, kes on juhtumisi ka mõlemad poisid. Nii lahe ju??!

No nõnda me siis elame siin. Kool on lähedal, sõbrad on lähedal. Elu nagu lill! 🙂

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga