Suhted

Mehed vol.2- esimene kohting maailma kõige kuumema hambaarstiga

Alustame siis sealt, kus mul pooleli jäi. Esmaspäeva õhtul võtsin ma ennast lõpuks ennast kokku ja kutsusin oma jalustrabavalt kena hambaarsti välja. Instagramis. Sest ma lihtsalt ei suutnud seda silmast silma teha. Mõte seal hambaarsti toolil lebades korvi saada oli lihtsalt liiga õudne. Teisipäeva õhtuks ei olnud ta minu kirja isegi lugenud, mis ei ole üldse ebatavaline, sest ta ei tundu olevat seda tüüpi mees, kes 24/7 sotsiaalmeedia kontodel passiks. Millest ma muidugi üldse aru ei saa, sest oma imeilusa näolapikesega võiks ta vabalt Insta modell olla. Aga see selleks. Kolmapäeva hommikul avastasin, et ta oli kunagi öösel kolme paiku mu sõnumit lugenud, aga ei mingit vastust. Ok! No äkki mõtles, et ei hakka öösel vastama. Ehk alles magab ja kui üles ärkab, siis küll ta ütleb midagi. Õhtuks polnud ikka vastust ja nõnda mu eelmine halapost sündiski. Sellest, kuidas ma sõnatult oma unistuste mehelt korvi sain.

No ja kuna meel oli kurb, siis hakkasime koos naabriga õnnetu armastuse nimel veini jooma! Ja ma tahaks siin kohal tänada kõiki, kes mulle kaasa elasid, sest teie kommentaare oli nii fun lugeda! 😀 Too hetk oli nii kass olla, sest ma olin ju kaks kuud unistanud, kuidas ma selle kutiga välja lähen ja korraga oli tunne, et unistuseks see jääbki. Aga teie välja pakutud teooriad, mis ta ei vasta, olid lihtsalt nii priceless! Kes pakkus välja, et tegemis on raudselt geiga. Ja ega ma väga ei imesta ka! Ma isegi olen varem paar korda mõne Itaalia kuti puhul kahtlema hakanud! Nad näevad lihtsalt “liiga ilusad” välja. Nagu oleks tunde enne välja minekut peegli ees oma soengut silunud ja habet trimminud ja kulme kitkunud 😀 Keegi arvas, et ju siis lihtsalt planeerib maailma kõige romantilisemat kohtingut ja küll ta kohe kohe vastab. Ja siis veel see teooria, et äkki on tegemist sleepwalkeriga ja hommikul ta lihtsalt ei mäletanud, et mu sõnumit luges 😀

Kõige realistlikuma teooria pakkus aga hoopis mu naaber välja, kes ütles, et ju siis ta ei tahtnud öösel kirjutada ja kuna ta kolmapäeval töötab kliinikus, siis küll ta pärast tööpäeva vastab. Ja nii oligi. Meil sai just esimene pudel veini tühjaks, kui mu telefoni ekraanile ilmus Instagrami teavitus ja mu süda korraga saapasäärde vajus. Te oleks pidanud nägema, kuidas ma rõõmust üles-alla hüppasin. TA KIRJUTAAAS MIDAGII! Kõigepealt palus viisakalt vabandust, et tal nii kaua aega läks ja seejärel andis oma WhatsAppi numbri. Ja siis ma istusin seal diivani peal ja mõtlesin, et kas peaks kohe midagi kirjutama või hoopis hommikuni ootama? Ja seda mõtlesin ka, et miks see deitimine nii keeruline peab olema. Umbes, et kui kohe reageerid, siis oled raudselt meeleheitel ja kui liiga kaua vastamiseks läheb, siis äkki mitte piisavalt huvitatud ja raudselt on veel mingid reeglid kohtingute jaoks ka. Mida esimesel kohtigul tohib teha ja rääkida ja mida teisel ja kolmandal. Kas keegi on äkki sellest mingi raamatu kirjutanud, et ma ka ennast pisut harida saaksin?

Ma igatahes ootasin 17 minutit ja kirjutasin WhatsAppi enam-vähem sama küsimuse, mis ma juba Instagramis küsisin ta käest. Sest ta ju ikkagi veel ei öelnud mulle, et kas ta tahab minuga välja minna või ei. Kui te arvate, et tal mulle vastamiseks nüüd pisut vähem aega läks, siis te eksite, sest vastus tuli alles mitu tundi hiljem, kui ma juba Argentiina kutiga kohtingul olin (ups) ja kuna mulle tundus natuke veider sel ajal vastata, siis lükkasin selle hommikusse. 

No ja nõnda me hommikul kokku leppisime, et saame kell 5 sadamas kokku! Minu jaoks pisut harjumatu kellegagi valgel ajal kohtingule minna, aga kuna sadamas on imeilus päikeseloojang kella 6 ajal, siis ma nagu vinguda ka ei saanud. Tahtsin ju oma kuuma hambaarstiga päikeseloojangule vastu jalutada. Küsi universumi käest ja saad 😀 

Ma muidugi otsustasin veel paar tundi enne kohtingu algust shoppama minna, sest kuigi mu riidekapi uksed ei taha enam hästi kinni minna, siis ma olin täiesti veendunud, et mul ei ole midagi selga panna. Ma tahtsin midagi stiilset, aga samas tagasihoidlikku. Skoorisin siis kiirelt uued teksapüksid, mis on täpselt samasugused, nagu mu eelmised teksapüksid, aga no eelmised vajasid pesu ja mul ei olnud aega neid pesta 😀 Ja ühe pluusi ka, mis oli just piisavalt stiilne, aga samas piisavalt tagasihoidlik. Ja kui ma nüüd täiesti aus olen, siis ühe shoti meerummi tõmbasin ka veel enne välja minekut alla, et ma natuke vähem närvis oleks 😀

Nüüd tuleb see koht, mille jaoks te tõenäoliselt üldse selle postituse peale klikkisite. Ehk siis, kuidas kohting läks?! No kui midagi just väga perse ei lähe, siis ei ole laias laastus ka midagi väga põnevat kirjutada. Kohtingule minnes ikka loodad, et oleks mingi klapp olemas ja et jutt jookseks. Ja ei oleks mingit veidrat vaikust. Selles mõttes läks kõik väga hästi!

Esiteks ta tuli kohale! Ma ausalt veel viimase sekundini mõtlesin, et äkki ta tegi tünga ja ei tulegi kohale. Aga ta tuli! Ja te ei kujuta ette seda emotsiooni, mis mul oli! Kaks kuud olid ma mõelnud, et tahaks selle tüübiga välja minna ja seal ta oli. Alguses me jalutasime vist ligi poolteist tundi ja lihtsalt rääkisime maast ja ilmast. Mingi hetk istusime mere äärde maha ning no kui see ei oleks olnud esimene kohting, siis oleks see olnud maailma kõige ilusam hetk ja ilusam koht esimeseks suudluseks. Päike loojus, meri oli kõige ilusamat heleroosat värvi, Valerio oli ka muidugi jalustrabavalt kena ja armas. Aaah!! 

No ja ma muidugi küsisin tema käest, et kas ta ikka saab aru, et ükski hambaarst ei tohiks nii kena olla, mille peale ta käega rehmas ja teatas, et neil on seal kenamaidki mehi, millega mina isiklikult ei nõustu, aga hästi. Tagasihoidlik!  No ja siis ma sain teada, et lisaks söögi tegemisele ja koristamisele meeldib talle ka korvpalli mängida ja salsat tantsida. Oot, mida?? Mulle ka meeldib salsat tantsida. Match made in heaven noh! 😀 Ma lihtsalt ei mõista, kuidas üks mees üldse nii ideaalne saab olla. Ilus, sportlik, vaimukas, intelligentne ja hea töökohaga. Tavaliselt on kogu aeg midagi puudu, aga ta on ikka korralik täiskomplekt. Ahjaa! Ja Malaga on tema lemmiklinn siin Hispaanias. Minu oma ka ju!

Mingi hetk hakkas mul aga külm ja siis me läksime istusime ranna äärde restorani maha ning rääkisime veel tunnikese enne, kui lõpuks esimesele kohtingule joone alla tõmbasime. Ma tean, et te tahaks kindlasti veel mingit informatsiooni, aga ma ei oskagi midagi muud öelda, kui tegemist on väga toreda kutiga ja ma loodan, et me üsna pea veel kohtume. Ta küll ei paistnud olevat väga suhte tüüpi inimene, sest oma 28 eluaasta jooksul on ta olnud suhtes täpselt ühe korra, siis kui ta oli 19 aastane ja kui ma küsisin, et mida suhe tema jaoks üldse tähendab, siis ta ei osanud selle peale väga midagi kosta. Umbes, et suhe on siis, kui kellegagi tänaval kõndides käest kinni julged hoida ja õhtul enne magama minekut “ma armastan sind” ütled. Samas. Ega ma ka väga praegu mingit kindlat ja püsivat suhet ei otsi, seega niisama seikluseks on ta küll enam, kui ideaalne!

Igatahes! Ma hoian teid kursis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga