Superkangelase lood

Superkangelase lood. Tõusud ja mõõnad.

See on neljateistkümnes postitus “Superkangelase lugude” seeriast. See on lugu minu noorema poja Kennethi võitlusest ellujäämise nimel, millest kõige pingelisem osa kestis kokku kolm kuud. Kõik lood on kirja pandud 7 aastat tagasi.

13.08.10

Hingama!

Täna jõudis kätte see, mida me oleme viimased pea kolm nädalat oodanud. Täna hommikul võeti poiss täielikult hingamisaparaadi alt ära, täna hommikul hakkas poiss ise hingama!

Öeldi, et pisut aidatakse positiivse rõhuga, et tal lihtsam hingatõmbeid teha oleks. Aga pisike pidavat väga vapper olema ja kogu jõuga harjutama. See positiivne rõhk toimib siis nii: kui muidu hingab inimene väljahingates kopsu tühjaks, siis see rõhk ei lase tal kopsu täiesti tühjaks, et tal oleks kergem uuesti sisse hingata.

Põletikunäitajad olid alla läinud..nii et arvatavasti tõusid need operatsiooni tõttu.

Poisi söögikoguseid suurendati ja kuna maksanäitajad olid halvenenud, siis söödedakse suu kaudu, mis oli Kennethile täitsa sobinud.

Kent küsis arstilt, et kas ta on vahel üleval ka olnud. Arst ütles, et hommikupoole oli ja oskavat päris kõva häält teha

Ja mis kõige vahvam. Öeldi, et kui kõik läheb plaanipäraselt, siis järgmine nädal saan mina ka haiglasse minna Ehk siis kõik läheb paremuse poole.

Kent sai poole kohaga tööle pluss esamspäevaks töövestluse!!

Täna on väga õnnestunud päev!!

 

14.08.10

 

Tibu, saa juba terveks!

Mida kauem kõik venib, seda kärsitumaks ma muutun. Seda raskem on kuulda, et täna on olukord sama või jälle on pisut halvemini. Kui palju peab üks pisike beebi neid torusid ja kanüüle taluma?

Hommikul helistades öeldi, et maksanäitajad on veel halvenenud. Et ehk ikka sellepärast, et pisike nii kaua veeni kaudu süüa sai. Ja et hapnikku on tõstetud ja et vasak kops on ikka kehvas seisus. Kui nüüd paremaks ei lähe, siis peab opi tegema..loodetavasti ikka ei pea! Ja kui nüüd ikka hingamine ei parane, siis peab aparaadi alla tagasi minema.

Käisime kella 4 paiku vaatamas. Arst meiega rääkima ei tulnud, ju siis polnud midagi muutunud. Aga pisike nägi ikka palju ilusam välja ja polnud paistes.

Läheks ainult paremaks!!

Et mitte magada maha järgmist postitust, liitu minu blogi facebooki lehe fännidega ?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga