Niisama juttu

Talleke ja Pullike vol.2

Kenti poolt saadetud kinkekaartidest olid endiselt pooled kasutamata, sest me Maiga ei julgenud helistada, et lauda broneerida. Õnneks tuli seekord appi Liina, kellel täna ka sünnipäev oli ja kelle me ka kaasa tirisime. Ideest teostuseni läks vaid kuu aega. Johhaidii!

Teenindusest ma eelmine kord juba rääkisin, kuid ma tahaks sellest veel rääkida.

Esiteks planeerimine. Mina tellisin kolm käiku- salati, prae ja magustoidu. Mai seevastu aga ainult salati ja magustoidu ning Liina prae ja magustoidu. Toidud toodi kohale nõnda, et keegi üksinda sööma ei pidanud. Liina praad tuli koos minu ja Mai salatiga. Ma mainin seda just seetõttu, et ma olen käinud söömas kohtades, kus ühele tuuakse lauda salat koos supiga ja teine jääb oma praadi üksinduses 1,5 tundi hiljem sööma.

Teiseks oli meie teenindaja Mihhail meeletult sõbralik, viisakas ning täpne. Ainult head emotsioonid ja mul on praegu tunne, et ma ei suuda sõnadesse hästi panna, kui rahule me temaga jäime. Peate ise minema Õismäe Tallekese ja Pullikese restosse ja Mihhaili teenindust nõudma!

Nüüd on aeg söögipiltideks!

img_0317
Ceasar kanaga. See oli hiiigelsuur!

Caesari puhul hindan ma kõige rohkem seda, kui kastmega ei ole kokkuhoidu tehtud. Vahepeal on nii, et kõige pealmisel kihil on pisut kastet ja ongi kõik! Ülejäänud salat on kuiv ja maitsetu. Mai sõnul oli kastet ohtralt ning kuigi kana olevat olnud pisut kuiv, siis hindeks sai salat ikkagi 5+. Ehk siis Mai sõnadesse pannes…väga väga väga hea! 🙂

img_0318
Salat “Nancy”

Samad sõnad. KASTE! Mida oli ohralt ja see koos fetaga tegi sellest salatist väga maitsva suutäie. Või noh…arvestades, et see oli hiigelsuur, siis pigem 50 väga väga maitsvat suutäit.

img_0325
Chateaubriand steik

Maitsev, mahlakas, pisut vürtsikas. Me kõik proovisime tükikese ja see oli tõesti suurepärane!

Toorjuustukook
Toorjuustukook

Arvestades, kui hea kõik ülejäänud toit oli, siis see kook oli lihtsat..hea.

Seakarree peekonis
Seakarree peekonis

Kui ma selle hiigelsuure lihatüki kätte sain, siis ma sain aru, et ma mitte mingil juhul ei suuda magustoitu süüa. Eriti arvestades seda, et Mai tellis ka Pavlova ning see oli tõesti väga suur! Aga samas ma ei kahetse. Taaskord väga maitsev.

PAVLOVAAA!
PAVLOVAAA!

Appi! See oli nii hea. Mul on Pavlova meeles, kui meeletult magus ning suurtes kogustes söödamatu. See Pavlova oli aga hoopis teine klass. Esiteks täpselt selline, nagu õige…väljast krõbe, seest pehme ning “nätske”. Vahukoor oli väga tagasihoidlikult maitsestatud..No taaskord pole sõnu. See oli tõesti väga hea!

img_0300
Meie poolt pöidlad püsti! 🙂

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga