Niisama juttu

Vorstipidu

Minu unetuse probleemid on jõudnud nii kaugele, et ma oleks eile kella 6 ajal peaaegu põrandale magama jäänud. Mai soovitas mul jooksma minna, mida ma ka tegin…pärast seda mul polnud aga enam üldse und ja ma hakkasin hoopis “Vorstipidu” vaatama ning jäin lõpuks ikkagi kell 3 öösel magama. Ikka sama rada mööda edasi..

Film ise oli aga üsna…huvitav. 

Tegemist on animatsiooniga, mis on alla 16-aastastele keelatud. Miks? Ma ei oska nüüd kusagilt alustada. Esiteks on seal väga palju vägivalda. Üldjuhul beebiporgandite söömine ning viinerite pooleks lõikamine ei tekita minus mingeid emotsioone, aga kui neil on silmad ja suu, siis ma ei saa ju mitte neile kaasa tunda.

Carl (Jonah Hill, 2nd), Barry (Michael Cera, 3d) and Frank (Seth Rogen, rt) in Columbia Pictures' SAUSAGE PARTY.

hqdefault

Teiseks on film väga ropp. Kolmandaks..eeh..ma kusagilt lugesin, et film on lastele keelatud seksuaalsete viidete pärast. Viitamisest on asi ikka kaugel. Animatsioon on oma nime auga välja teeninud.

See on kõige leebem pilt, mille ma leidsin :D
See on kõige leebem pilt, mille ma leidsin…

Lugu räägib toiduainetest, kes elavad suures toidupoes lootusega, et täna on see päev, kui jumalad(inimesed) nad “imelisse teispoolsusesse” viivad ning nende eest elu lõpuni hoolitsevad. Üsna pea selgub, et kõik, mida nad uskunud on, on suur vale ning reaalsuses on jumalad jõhkrad mõrvarid, kes väikeseid viinereid keedavad ning kartulitelt naha maha koorivad.

sausageparty-bacon-sizzling

Lisaks vägivallale ning roppustele on kulbiga juurde visatud ka vihjeid holokaustile, rassismile, usule, homoseksuaalsusele ja isegi Palestiina Iisraeli konfliktile.

76b6782f9796148bb55194fe545c7dac939a5890506388f034a1ab095090a412
Ma kahjuks animatsioonist ei leidnud pilti. Aga mahla”nali” oli sees küll…Kill all the juice.

Kas ma vaataksin seda filmi veel? Ei. Kas ma kahetsen, et ma seda vaatasin…ei. Kas ma soovitan seda ka teistel vaadata? See sõltub. Kui South Park ning Borat on sinu tass teed, siis lase käia! Või siis, kui toiduporno on miski, mis sulle huvi võiks pakkuda 😀

Kas sa oled juba näinud Vorstipidu?

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga