Määratlemata

Pildistamine läbi aastate

  • Aasta 2007-2009 tegime pilte telefoni kaameraga. Minul oli LG ja Kentil Nokia.
1-1
See olen mina ja ma näen välja nagu 10 aastane 😀 Kui tekib küsimus, et miks ma nii kahtlases poosis olen, siis ma lihtsalt näitan oma kõhtu, sest ma olin rase ja ootasin Chrisi. Ja ei olnud 10. 18 olin 😀 Pilt on tehtud Kenti Nokiaga. PS! Ma olen väga teadlik sellest, kui creepy see pilt välja näeb 😀
1-2
See on sellest ajast, kui Kent Luxis töötas. Väga vinge tuuning, eks ole? 😀
1-4
Kent jäi bagi alla.
1
Siis, kui Kent mulle veel ilusaid pilte joonistas 😀

2

See pilt on tehtud minu LG kaameraga. Pildil on meie “raadio” pärast seda, kui päris raadio öösel pihta pandi. See on see sama Opel, mille pärast politsei meid pidevalt kinni võttis. Sellel polnud uste lahti saamiseks päris võtit vaja. Absoluutselt iga võti keeras uksed lahti, seega üsna hea saak röövlile. Röövliga juhtus aga nõndamoodi, et mingi vanem proua oli just sel hetkel akna peal olnud(umbes kell 3-4 öösel) ning kutsus politsei, kes kuti kinni nabis. Näpitsad, mis temast autosse maha jäid, olid igatahes väärtuslikuma, kui see raadio 😀 PS! Mulle vist väga meeldis see filter 😀

  • 2009-2010 Kui Chris sündis, siis me laenasime mõnda aega Kenti ema kaamerat. Oli mingi pisemat sorti Olympus FE220. Paar kuud hiljem nõudis ta oma kaamera tagasi ja siis sain ma oma emalt sellise kaamera nagu Olympus C720UZ, mis alguses tegi väga häid pilte, aga mingi hetk hakkas kvaliteet alla minema. Ma ei kujutagi ette, mis põhjusel..

3 4

1-6
Täpselt selline kaamera oli.
  • 2010-2011 Nüüd tuleb mingi aasta aega kahtlast perioodi. Sellest ajast on meil ülivähe pilte, seega ma eeldan, et Olympus oli katki läinud või maha müüdud või ära antud ja telefonist midagi paremat ei olnud. 
pilt034
Taaskord Kenti Nokiaga tehtud pilt. Ehk siis me oleme samm tagasi astunud 😀 Ps..pildil on Chris-Henri
pilt048
K-Rautas…Kent on ninja 😀
pilt019
See oli see aeg, kui mina Kennuga haiglas olin ja Kent pidi ise süüa tegema. See mees oskab vist kõike.. 😀
  • 2011-2013 Ma eeldan, et meil sai halva kvaliteediga piltidest kopp ette ja me ostsime endale uhke peegelkaamera. Olympus E-410. Jeii!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Chris oli mingi aeg vaimustuses sellest, et ta sai Kennethit sööta :D
Chris oli mingi aeg vaimustuses sellest, et ta sai Kennethit sööta 😀

  • 2013 oli selline üleminekuperiood, kus pooled pildid tegime me endiselt peegelkaameraga ja pooled iPhone kaameraga. 
iPhone
iPhone
Olympus
Olympus
Olympus
Olympus
  • 2014-2016 Aastaks 2014 oli Olympuse kaamera riiuli peale tolmu koguma ununenud. iPhone tegi piisavalt hea kvaliteediga pilte ning see suur ja raske kaamera tundus pigem segavat. Seega kõik pildid lastest, loomasest, sündmustest ja ka kõik pildid, mis siin blogis juttu illustreerivad, on tehtud minu ustava iPhone kaameraga. Enne Hispaaniasse minekut müüsime Olympuse üldse maha.
2014
2014
2014
2014

img_1816 img_1970

img_2568
2016
img_2926
2016

Kui nüüd kõik need pildid siia kokku panna, siis on alles aru saada, kui väga telefoni kaameral kvaliteedist puudu jääb..peaks hakkama kaamera ostule mõtlema.

 

Millega Teie pilte teete?

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga