hispaania

Ostukorvi hind Hispaanias. Võrdlus Eesti ostukorviga.

Meil on pühapäevad kujunenud perepäevadeks. Kuna kogu maailma jääb siin seisma. Suuremad toidupoed, riidepoed ja keskused on pühapäeval suletud. Õnneks on siin maal toredad hiinlased, kes seisavad hea selle eest, et sa viimases hädas oma pühapäevahommikused pannkoogid saaksid tehtud. Ja kui sul juhuslikult selleks panni ei ole, siis ka selle saad. Nende poed on vist kogu aeg lahti. Olen kuulnud, et mõni lausa 24/7. Lapsed on koos nendega leti taga ja käivad aeg-ajalt kommiletist kummikomme virutamas. 

Seega pühapäev ei ole see päev, mil võiks oma nädala oste tegema minna. Kuigi Manilvast 15km kaugusel Esteponas on paar poodi avatud, siis nendes on valik väga väike ja hinnad ülikõrged. 
Käisin nüüd paar päeva tagasi poes toiduvarusid täiendamas ja tulin tagasi 3 kotitäiega.

Kuna minu käest on üsna palju küsitud, et kas Hispaanias on toidukraam kallim või odavam, siis ma otsustasin, et võrdlen siis Eesti hindu Hispaania hindadega. Võrdluseks võtsin Prisma toidupoe, millel on üsna hea andmebaas oma poes müüdavatest asjadest. Ja ka hinnaklass on seal üsna mõistlik. 

Tulemused:

Kindlasti on võimalik Eestis ka madalamaid hindu leida. Ma võtsin Prisma lehelt kõige odavamad samalaadsed asjad, seega ma usun, et võrdlus on üsna aus.

Aga tulemus? Hispaanias saad ostukorvi pisut odavamalt täidetud. Isegi, kui see vein sealt vahelt ära võtta, siis on ikkagi 15 eurone hinnavahe.

Mis Teie arvate? Kas on aus võrdlus? Miks on nii suur vahe Eesti ja Hispaania hindadel? 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga